Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2017/2018.

ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium - osztályfőnök: 9.A :-)

9.A: történelem, osztályfőnöki

9.B humán tagozat (of.: Szegedy-Maszák Anna) - történelem

10. C (of.: Sebőné Bagdi Ágnes) - történelem

11. C (of.: Pintérné Czigler Éva) - történelem, etika, tört. fakultáció

11. D (of.: Hubai Katalin) - történelem, etika, tört. fakultáció

12.D (of.: Börzsönyi Péter) - történelem fakultáció

SZAKKÖRÖK:

filozófia (péntek, 7. óra)

történelem (hétfő, 8. óra)

Vendéglátóipari, Üzleti és Idegenforgalmi Középiskola

13. SZÉB [esti] (of.: Simonné Kovács Judit) - történelem

Középkori és Kora Újkori Egyetemes Történeti Tanszék: óraadó

Forrásolvasás (Középkor 2.)

 

 

2016/2017.

ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium - of.helyettes: 10.C

9. C (of.: Sebőné Bagdi Ágnes) - történelem

10. C (of.: Pintérné Czigler Éva) - történelem

10. D (of.: Hubai Katalin) - történelem

11.D (of.: Börzsönyi Péter) - történelem fakultáció

12. B (of.: Salga Imre), biológia tagozat, humán tagozat - történelem

12.B humán tagozat: társadalomismeret

12. C (of.: Dr. Csiszár Gábor) - történelem

SZAKKÖRÖK:

filozófia

történelem

Középkori és Kora Újkori Egyetemes Történeti Tanszék: óraadó

Forrásolvasás (Középkor 2.)

 

 

 

 

 

 

2015/2016.

ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium - of.helyettes: 12.E, 9.C

8. C (of.: Sebőné Bagdi Ágnes) - történelem

9. C (of.: Pintérné Czigler Éva) - történelem

9. D (of.: Hubai Katalin) - történelem

11. B (of.: Salga Imre), biológia tagozat, humán tagozat - történelem

11.B: etika

11. C (of.: Dr. Csiszár Gábor) - történelem

12. E (of.: Laknerné Kurucz Zsuzsanna) - történelem

SZAKKÖRÖK:

társadalomismeret érettségi felkészítő (12.évf.)

történelem 11.B humán

Középkori és Kora Újkori Egyetemes Történeti Tanszék: óraadó

Forrásolvasás (Középkor 2.)

 

2014/2015.

ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium - SAJÁT OSZTÁLY: 12. A

7. C (of.: Sebőné Bagdi Ágnes) - történelem

8. C (of.: Pintérné Czigler Éva) - történelem

8. D (of.: Hubai Kata) - társadalomismeret-történelem

10. B (of.: Salga Imre), biológia, humán tagozat - történelem

10. C (of.: Dr. Csiszár Gábor) - történelem

11. E (of.: Szabolcsi János) - történelem

12. B, biológia tagozat (of.: Czédulás Katalin igh.) - történelem

történelem szakkör

filozófia szakkör (Szabolcsi Jánossal)

hosszúgyakorlatos tanárjelölt: Dézsi Tamás (8.D)

 

ELTE BTK:

Forrásismeret (középkor története 2.) (szeminárium) - 1. félév

A Medici Firenze (szakszeminárium) - 2. félév

 

 

 

2013/2014.

ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium - SAJÁT OSZTÁLY: 11. A

7. C (of.: Pintérné Czigler Éva) - társadalomismeret-történelem

7. D (of.: Hubai Kata) - társadalomismeret-történelem

8. C (of.: Parancs Anna) - történelem

9. B (of.: Salga Imre), biológia, humán tagozat - történelem

9. C (of.: Dr. Csiszár Gábor) - történelem

10. C (of.: Pákó Gyula) - történelem

10. E (of.: Szabolcsi János) - történelem

11. B, biológia tagozat (of.: Czédulás Katalin igh.) - történelem

 

VIK Iskola (esti tagozat):

10. BG, 11.BG, 11.BGIH, 12.BGIHL

(osztályfőnökök: Szabados Zsuzsa, Simonné Kovács Judit és Ódor Péter)

 

ELTE BTK:

Az itáliai reneszánsz arisztokrácia: politika, kultúra (szakszeminárium) - 1. félév

 (szakszeminárium) - 2. félév

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2012/2013.

ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium - SAJÁT OSZTÁLY: 10. A

7. C (of.: Parancs Anna) - társadalomismeret

8. C (of.: dr. Csiszár Gábor) - történelem

9. C (of.: Pákó Gyula) - történelem

9. E (of.: Szabolcsi János) - történelem

10. B, biológia tagozat (of.: Czédulás Katalin igh.) - történelem

12. A (of.: Sparingné Köves Ildikó) - történelem, társadalomismeret

12. B, biológia tagozat (of.: Salga Imre) - történelem

12. C Fakultáció (of.: Tóth Vera) - történelem

 

VIK Iskola (esti tagozat):

9. BG, 10. BG, 11.BG, 11.BGIH, 12.BGIHL

(osztályfőnökök: Szabados Zsuzsa, Simonné Kovács Judit és Ódor Péter)

 

ELTE BTK:

Dél-Itália a 13-15. században (szakszeminárium) - 1. félév

Egyház és vallás a 15. századi Itáliában (szakszeminárium) - 2. félév

 

 

 

 

 2011/2012.

ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium - SAJÁT OSZTÁLY: 9. A

roma-2011-823.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. C (of.: Dr. Csiszár Gábor) - társadalomismeret

8. C (of.: Pákó Gyula) - történelem

8. E (of.: Szabolcsi János) - történelem

9. B, biológia tagozat (of.: Czédulás Katalin igh.) - történelem

11. A (of.: Sparingné Köves Ildikó) - történelem

11. B, biológia tagozat (of.: Salga Imre) - történelem

11. C Fakultáció (of.: Tóth Vera) - történelem

12. B (of.: Dr. Czéh Zoltán) - társadalomismeret

 

VIK Iskola (esti tagozat):

9. BG, 10. BG, 11.BG, 11.BGIH, 12.BGIH, 12.BGIHL

(osztályfőnökök: Jász Pálné, Simonné Kovács Judit és Ódor Péter)

 

ELTE BTK:

A reneszánsz pápaság (szakszeminárium) - 1. félév

A Múzsától a prostituáltig: nők és női szerepek a reneszánsz Itáliában (szakszeminárium) - 2. félév

 

2010/2011.

ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium

7. C (of.: Pákó Gyula) - társadalomismeret

7. E (of.: Szabolcsi János) - társadalomismeret

10. A (of.: Sparingné Köves Ildikó) - történelem

10. B, biológia tagozat (of.: Salga Imre) - történelem

12. B, biológia tagozat (of.: Czédulás Katalin igh.) - történelem

12. C Fakultáció (of.: Antal Zoltán) - történelem

12. C (of.: Antal Zoltán) - társadalomismeret

12. D (of.: Dr. Csiszár Gábor) - történelem, társadalomismeret

VIK Iskola:

10. D (of.: Batta Bogáta) - művészettörténet

12. B (of.: Ónodi-Hanácsek Györgyi) - társadalomismeret

13. G (of.: Szalai Lenke) - művészettörténet

 9. G esti (of.: Simonné Kovács Judit) - történelem

11. H esti (of.: Merkl Tímea) - történelem

11. L esti (of.: Ódor Péter) - történelem

ELTE BTK:

Udvari kultúra és művészet a 14-15. századi Európában (BA-szeminárium)

Bankárok, művészek, gyilkosok. Firenze társadalma a 14-15. században (szakszeminárium)

 

 

 

2009/2010.

ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium

9. A (of.: Sparingné Köves Ildikó) - történelem

9. B, biológia tagozat (of.: Salga Imre) - történelem

11. B, biológia tagozat (of.: Czédulás Katalin igh.) - történelem

11. C Fakultáció (of.: Antal Zoltán) - történelem

11. D (of.: Dr. Csiszár Gábor) - történelem

12. A (of.: Drozdy Győzőné dr.) - társadalomismeret

12. B (of.: Dr. Ács Zoltán) - társadalomismeret

12. C (of.: Dr. Marton Jenőné) - filozófia

12. C Fakultáció (of.: Dr. Marton Jenőné) - történelem

VIK Iskola:

9. B (of.: Oberritter Szabolcs) - történelem

9. C (of.: Vörös Tamás) - történelem, művészettörténet

9. D (of.: Batta Bogáta) - történelem, művészettörténet

12. G (of.: Szalai Lenke) - művészettörténet

 

 

2008/2009.

11. C Fakultáció (of.: Marton Jenőné) - történelem

12. A (of.: Dr. Kiss Géza) - filozófia

12. B (of.: Szőke Ágnes) - filozófia

12. C (of.: Pákó Gyula) - filozófia

12. D (of.: Bernátné Vámosi Judit) - filozófia

 

2007/2008.

12. A (of.: Székely Péter) - filozófia

12. B (of.: Zentai Gábor) - filozófia

12. D (of.: Kovács Imre) - filozófia