Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


 

Tanulói versenyeredmények (2011/2012)

1. Filozófia (OKTV)

HADNAGY ESZTER 12.b (of. Dr. Czéh Zoltán)     28. hely             Jakab Péter

II. fordulóba jutott: ILLÉSY LILLA 12.b

Magántanítvány (2011/2012)

  Cseke Boglárka (történelem)

 

 

Tanulói versenyeredmények (2010/2011)

1. Filozófia (OKTV)

LÉGRÁDY BONIFÁC 12.c (of. Antal Zoltán)     I. hely                  Jakab Péter

 


 

Tanulói versenyeredmények (2009/2010)

1. Művészettörténet (OKTV)

NGUYEN LAN LILLA 12.c (of. Marton Jenőné)     II. hely   Raszler György, Jakab Péter

 

2. Történelem (Fővárosi Horváth Mihály Verseny)

SELLYEI DIÁNA 9.a (of. Sparingné Köves Ildikó)     8. hely          Jakab Péter

 

Magántanítványok (2009/2010)

Novozánszki Ádám (társadalomismeret)

 

 

 

Tanulói versenyeredmények (2008/2009)

1. Filozófia (OKTV)

PETÁK FLÓRA 12.b (of. Szőke Ágnes)                             10. hely           Jakab Péter

JUHÁSZ ANDRÁS 12.a (of. Dr. Kiss Géza)                      21. hely           Jakab Péter

WERNER BENCE TAMÁS 12.a (of. Dr. Kiss Géza)          27. hely            Jakab Péter

II. fordulóba jutott: ILKÓ KRISZTINA 12.d, KATONA DÁVID 12.a, KORMANN ESZTER 12.b

 

2. Művészettörténet

a.) OKTV

NGUYEN LAN LILLA 11.c (of. Marton Jenőné)    10. hely   Raszler György-Jakab Péter

ILKÓ KRISZTINA 12.d (of. B. Vámosi Judit)        12. hely   Raszler György-Jakab Péter

 

b.) Berzsenyi Dániel Gimnázium Olasz Művészettörténet Versenye

ILKÓ KRISZTINA 12.d (of. B. Vámosi Judit)       I. hely      B.Vámosi Judit-Jakab Péter

LENDVAI LEVENTE 10.b (of. Czédulás Katalin)  dicséret Kalásziné V. Klára-Jakab Péter

 

Magántanítványok (2008/2009)

Sallak Gergely (társadalomismeret)

Vasadi Zsófia (filozófia)

 

 

 

 

 

Tanulói versenyeredmények (2007/2008)

 

1. Filozófia (OKTV)

BOLGÁR ANDREA 12.a (of. Székely Péter)             28. hely     Jakab Péter

NÉGYESI ÁRON 12.a (of. Székely Péter)                  30. hely     Jakab Péter

Kép

A "Csapat". Induló ÉS (!!!)  továbbjutó  végzősök (!!!)  a 2007-2008. évi Filozófia OKTV-n:

Pap Bálint 12a, Négyesi Áron 12a, Berczi Edit 12a, Gábor Fanni 12b, Bolgár Andrea 12a, Arisztov Vladimir 12b, Anton Áron 12b, Király Balázs 12b (+ a büszke tanerő) :)

 

 

 

 

2. Művészettörténet (Berzsenyi Dániel Gimnázium Olasz Művészettörténet Versenye)

SZŰCS ANDREA 9.b (of. Czédulás Katalin)       II. hely  Ványi Klára, Jakab Péter         

ILKÓ KRISZTINA 11.d (of. B. Vámosi Judit)  4. hely Vámosi Judit, Jakab Péter

LENDVAI LEVENTE 9.b (of. Czédulás Katalin)  dicséret Ványi Klára, Jakab Péter

3. Történelem (Festival D'Italiano, Történelem Csapatverseny)

KUMMER FANNI, LOVÁSZ LAURA,                      II. hely         Forró István,

NOVOZÁNSZKY ÁDÁM, TAKÁCS BÁLINT                              Ványi Klára,                   

11.c-d                                                                                            Jakab Péter

Magántanítványok a 2007/2008. tanévben

Fekete-Győr András (történelem)

Horváth Péter (művészettörténet)

Juhász Ágnes (művészettörténet)